Wesołe maluchy 126p
Relacja ze zlotu Rajd Krzyżacki

Relacja ze zlotu Rajd Krzyżacki

W dniach 29-30 lipca 203 nasza grupa Wesołe Maluchy 126p wybrała się licznie na planowany Rajd Krzyżacki. Pogoda na szczęście nam dopisywała i stawiło się około 70 załóg na nasz wyjazd. Peleton maluchów i nie tylko miał liczne dołączenia w trasie rajdu, a trasa przebiegała szlakiem zamków krzyżackich.
Po przejechaniu pierwszych dwustu kilometrów zatrzymaliśmy się w pięknym zamku w Radzyniu Chełmińskim znanym z serialu Pan Samochodzik i Templariusze. Ognisko i kiełbaski oraz zwiedzanie było jak zawsze. Następnie cała nasza grupa wyruszyła w kierunku Malborka, gdzie założyliśmy obozowisko pod zamkiem krzyżackim na campingu. Niedziela upłynęła nam na zwiedzaniu Malborka i wieczornym powrocie do swoich domów. Zostały oczywiście pamiątkowe zdjęcia i filmy. Zapraszamy do oglądania wspomnień z tego historycznego rajdu.  Jechał z nami gość specjalny Mistrz Polski kierowca Włodek Pawluczuk.

Więcej zdjęć oczywiście znajdziesz na naszej grupie na Facebooku, a więcej filmów możesz obejrzeć na naszym kanale na Youtube