Wesołe maluchy 126p
Relacja z 3 rajdu Wilkowyje

Relacja z 3 rajdu Wilkowyje

Po raz trzeci w ten ciepły wiosenny dzień 22 kwietnia 2023 do Jeruzala (gm Mrozy) zjechały fiaty 126p. Pogoda dopisała co przełożyło się na liczbę uczestniczących w niej samochodów.
Do serialowych Wilkowyj zjechały gościnnie grupy FB z różnych części Polski, oraz właściciele maluchów to znaczy Wesołych Maluchów 126p. Największy peleton liczył około 120 maluchów i przyjechał z Wołomina pod Warszawą. W trakcie drogi osiągał około 3 km długości. Głównym miejscem docelowym był sklep u Pani Więcławskiej gdzie doszło do całkowitego zablokowania ryneczku na godzinę.

Po zakupach słynnego Mamrota i sesji zdjęciowej wszyscy ruszyli na piknik pod Dom Weselny z serialu Ranczo, gdzie odbył się zlot i część gastronomiczna. Na terenie parkingów OSP przebywało około 170 maluchów z różnych okresów produkcji jak też gościnnie inne zabytkowe pojazdy, a nawet Alfy Romeo GTV reprezentujące Włoską motoryzację samochodów sportowych GT. W materiałach możemy zobaczyć zdjęcia z drona oraz profesjonalne filmy wykonane w trakcie imprezy, są też wywiady z uczestnikami zlotu.

Więcej zdjęć oczywiście znajdziesz na naszej grupie na Facebooku, a więcej filmów możesz obejrzeć na naszym kanale na Youtube