Wesołe maluchy 126p

Rajd bieszczadzki - Solina 2024

Data
01.05.2024 07:00 - 05.05.2024 12:00
Lokalizacja
38-503 Tyrawa Solna, Polska

Opis

Wesołe Maluchy 126p witają na kolejnym rajdzie tym razem zgodnie z obietnicami odwiedzamy piękne Bieszczady. Spotykamy się wszyscy pod Diablą Górą, adres to Tyrawa Solna 121 Camping Diabla Góra. To będzie nasza baza postojowa przez 4 dni. ( Można wejść na stronę internetową campingu z cennikami miejsc campingowych oraz apartamentów hotelowych ) Plan naszego zlotu przewiduje dojazd na miejsce biwakowania, samodzielnie lub z grupą Warszawską która wyruszy z parkingów Urzędu Dzielnicy Warszawa -Wesoła o godzinie 7.00 i będzie jechała trasą na Garwolin - Ryki - Lublin - Rzeszów -Tyrawa Solna 121 blisko Soliny. Liczymy jak zawsze na dołączenia w trasie do głównego peletonu który będzie podawał na profilu grupy bieżącą lokalizację, oraz będziemy dostępni na CB RADIO kanał maluchowski nr.33 Słychać nas przynajmniej 10 km zanim się pojawiamy. Większa część z nas będzie biwakować pod namiotami, dlatego zabieramy podwójne koce w razie zimnych nocy. Na campingu są wszystkie media. Podstawowy pakiet namiot -samochód -osoba kosztuje około 70 zł /dob. Ceny pokoi są na stronie internetowej do wglądu.
W planie Rajdu mamy 2 maja całodzienny wyjazd w piękne Bieszczady, czyli robimy dużą pętlę bieszczadzką około ( 180 km ) Będziemy w Ustrzykach Górnych oraz pod wejściem na Tarnicę. Zatrzymamy się pod słynną knajpą SIEKIEREZADA w Cisnej. Kolejnego dnia czyli 3 maja zajedziemy nad zaporę w Solinie , zwiedzanie zapory , wyciąg krzesełkowy nad zaporą , wejście pod zaporę dla chętnych. Jeśli starczy czasu i sił to zwiedzimy obok drugą zaporę w Myczkowcach i słynną knajpę zakapiorów w Polańczyku. Zostają jeszcze dwa kolejne dni które można zostawić na wypoczynek oraz indywidualne trasy wycieczkowe lub wizytę w Uhercach -Mineralnych, gdzie można pośmigać drezyną na trasie widokowej lub przejechać się kolejką wąskotorową. Bieszczady mają tak wiele atrakcji że 4 dni to jest bardzo mało aby to wszystko zobaczyć. Liczymy też na spotkanie z miejscowymi maluchami oraz lokalną społecznością sympatyków klasycznej motoryzacji. Mam nadzieję że ruszymy 2 maja w powiększonym składzie na dużą pętlę bieszczadzką. Zapraszamy wszystkie Wesołe Maluchy 126p na spotkanie wielkiej rodziny maluchowskiej. Do zobaczenia w trasie !!!
ps. Zabieramy koniecznie CB RADIA !!! Wręcz obowiązkowo dla naszego bezpieczeństwa w drodze. Trasa jest wymagająca zwłaszcza duża pętla, którą będziemy robić w bardzo dużym składzie. Dlatego pamiętaj aby otrzymać pomoc i wsparcie ze strony naszej grupy musisz być aktywny na CB RADIO na kanale nr 33 i słuchać informacji drogowych jadącej grupy, oraz informować o awariach i problemach . Pozdrawiamy wszystkich do zobaczenia w trasie.

Informacje o lokalizacji

38-503 Tyrawa Solna, Polska

Miasto
38-503 Tyrawa Solna
Region
Podkarpackie
Kraj
Polska